Weekendowe podróże z biurem Matimpex

City Breaks, czyli wyjazdy weekendowe to bardzo ciekawa forma podróżowania, która umożliwia krótki wypoczynek i zwiedzanie najpopularniejszych miast Europy.

Polacy korzystają z niej głównie poza sezonem wakacyjnym i narciarskim, a więc wtedy, gdy oferty tanich linii lotniczych są niezwykle atrakcyjne. Maleją wówczas również ceny noclegów. Sama podróż trwa od 2-3 dni. Dzięki temu nie musimy w ogóle przejmować się bagażem. Nie potrzebujemy również urlopu w pracy. Oszczędność pieniędzy i czasu to oczywiście nie jedyne zalety City Breaks. Decydując się na ten sposób podróżowania mamy dużą swobodę organizowania wyjazdu. To my decydujemy, co chcemy zwiedzać i kiedy. Wcale jednak nie musimy organizować City Break na własna rękę. Możemy skorzystać z ofert jednego z biur podróży. Jak wygląda oferta przykładowego biura Matimpex Travel?

City Break z Matimpex Travel
Z Matimpex Travel możemy zwiedzać największe europejskie metropolie: Barcelonę, Budapeszt, Dubrownik, Edynburg, Lizbonę, Londyn, Madryt, Mediolan, Moskwę, Neapol, Paryż, Petersburg, Rzym i Wenecję. Poznamy również malowniczych regiony jak Andaluzja, Prowansja, Lazurowe Wybrzeże, Środkowa Dalmacja, czy Wybrzeże Amalfitańskie.

Pakiet wycieczki weekendowej obejmuje przelot na wybranej trasie wraz z opłatami lotniskowymi, bagaż według wskazanej opcji, transfer lotnisko – hotel – lotnisko, noclegi w dogodnie położonych miejscach, zarówno dużych hotelach, jak i mniejszych ośrodkach oraz wyżywienie według podanej opcji. Biuro gwarantuje nam również podstawowe ubezpieczenie kosztów leczenia, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenie bagażu bagażu oraz ubezpieczenie od chorób przewlekłych. W ramach pakietu mamy zapewnioną także pełną opiekę pilota, który dba o realizację programu imprezy i służy wszelką pomocą.

Aby zarezerwować taką wycieczkę wcale nie trzeba udawać się do siedziby biura w Poznaniu. Załatwimy to w jednym z licznych biur agencyjnych na terenie całej Polski. Istnieje jednak jeszcze jedna opcja rezerwacji wyjazdu, niezwykle szybka i wygodna. Bez wychodzenia z domu wyszukamy interesującą nas wycieczkę na stronie www.matimpex.pl. Na stronie znajduje się również formularz rezerwacyjny, który umożliwia rezerwację online. Na maila otrzymamy potwierdzenie dokonania rezerwacji oraz wszystkie dokumenty potrzebne do zawarcia umowy.

Oczywiście istnieje możliwość samodzielnego zorganizowania sobie intensywnego, weekendowego wyjazdu. W dobie internetu nie przysparza to zbyt wielu problemów. Za pośrednictwem sieci możemy zabukować bilet lotniczy, dokonać rezerwacji hotelu lub pensjonatu, a także bardzo szybko znaleźć informacje turystyczne dotyczące danego miejsca. Samo tworzenie planu podróży może być naprawdę ekscytujące. Jednak zorganizowana wycieczka z biurem podróży daje nam gwarancję, że wszystkie formalności zostaną załatwione za nas. To ogromna oszczędność naszego czasu i doskonałe rozwiązanie dla osób cierpiących na nieustający brak wolnego czasu, a takich przecież obecnie nie brakuje.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Portal turystyczny turysci.info
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x