Najtańsze wakacje tylko w maju!

Od kilku lat fani podróżowania po świecie pamiętają już, kiedy ceny korzystania z wakacji zagranicznych są zdecydowanie najniższe. Oczywiście ma to miejsce w maju, kiedy to biura podróży przechodzą samych siebie w proponowanych turystom obniżkach. Od lat oferty wyjazdów turystycznych w maju nie cieszą się powodzeniem, tak więc by wyprzedawać choć część terminów, biura podróży muszą proponować ceny poniżej swoich kosztów. Lepszym rozwiązaniem jest przecież odzyskanie choć części wszystkich kosztów, niż zapłata za puste miejsce w samolocie. Już początek maja przyniósł nam obłędne ceny, z których tylko korzystać…
Tradycyjnie zdecydowanie najtańsze wakacje odbyć można w ulubionych kierunkach wakacyjnych Polaków. Wśród nich znajduje się Turcja, Egipt, Rodos, Kreta, Tunezja, a nawet Cypr czy też Maroko. Polecam sprawdzenie jak wygląda last minute w Travelplanet, najbardziej popularnym polskim portalu, w którym dokonywać można rezerwacji wyjazdów turystycznych. W dziale last minute znaleźć można setki propozycji. Hotel Club Serena Beach, w którym osobiście miałem okazję w zeszłym roku przebywać, został wyceniony na 919 złotych, z wyżywieniem All inclusive, przy pobycie tygodniowym. W sezonie koszty pobytu w tym hotelu dochodzą do 3 tysięcy za tydzień. Hotel znajduje się oczywiście w Turcji. Zdecydowanie największe obniżki tradycyjnie proponuje Tunezja oraz Turcja. Na chwilę obecną najtańszy wyjazd turystyczny do Turcji, z pakietem All to koszt 749 złotych. W hotelu klasy ***** wakacje możecie spędzić obecnie za 1049 złotych! Mowa tutaj o hotelu najwyższej klasy ze wszystkimi wygodami.


Nieco wyżej kształtują się ceny jeśli chodzi o Tunezję. Tunezja proponuje hotel ***** za 1149 złotych, czyli o 100 złotych drożej. Najtańsze wakacje z All inclusive w Tunezji kosztują teraz mniej niż 800 złotych. Jak sami widzicie ceny są obłędne i grzechem jest nie skorzystanie z nich. Oczywiście pamiętać musicie, że w maju, hotele nie są jeszcze tak oblegane, a w dużej części z nich, nie są organizowane atrakcje. Brakuje animatorów, nie wszędzie prowadzone są zabawy dla turystów. Jeśli nie przeszkadza Wam to, wówczas polecam wakacje w maju, z których zresztą chętnie sam skorzystam.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Portal turystyczny turysci.info
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x