Muszyn, ośrodek Alpina

Biuro podrózy: Almatur

Państwo: Polska

Miasto: Muszyn

Jako doświadczony turysta – to moja pasja- mogę już sporo powiedzieć o rozmaitych biurach podróży, Niezdecydowanym rodzicom lub debiutantom polecam z całym przekonaniem biuro Almatur – ma siedziby w wielu miastach lub warszawski BUT K.Mazińskiego.

BUT jest może nieco droższy ale stale utrzymuje wysoki poziom usług, gwarantuje dobrą opiekę i duże zróznicowanie ofert. W katalogu znajdziecie naprawdę wiele, wiele propozycji. Syn wyjeżdżał z nimi na obozy tenisowe. Najbardziej zachwycony był imprezą w Muszynie – osr. Alpina i osrodkiem w Pasymiu. Warunki świetne a i lekcje tenisa potraktowano poważnie. Wszysko co obiecane, było dotrzymane. BUT poleciłam znajomym, którzy wysłali swoje 8 letnie pociechy i też byli zachwyceni opieką nad najmłodszymi dziećmi.
Almatur – podobnie zbiera niezłe opinie . Syn był na obozie tenisowym w Lesku (zamek). Oprócz lekcji tenisa (nieco niższy poziom niz Muszyna) był tam bardzo ciekawy program turystyczny. Ani chwili czasu na nudę, dzieci czuły się bezpieczne. Świetnym pomysłem była wycieczka do Lwowa>
Korzystałam z wielu biur załatwiając kolonie- Harctur, Elvit,
Hamak-tour, Podróżnik. Zdecydowanie mogę polecić te 2 wyżej wspomniane, nigdy nie zawiedli mnie,ani znajimych korzystających z ich usług.
Nina Lewańska

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Portal turystyczny turysci.info
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x