Majowe wyjazdy last minute – jak je sfinansować?

Majowe wyjazdy last minute cieszą się dużą popularnością, ponieważ są spontaniczne, a co za tym idzie pełne przygód. Takiej wycieczki nie da się jednak zaplanować, co może się wiązać z dużymi kosztami. Nie każdy posiada na koncie sumę, którą mógłby wydać na spontaniczny wypad ze znajomymi

Gdzie warto pojechać na majówkę last minute?

Na majówkę last minute można pojechać ze znajomymi, z ukochaną osobą lub z rodziną. Takie okazje charakteryzuje jednak możliwy brak środków na koncie, które pozwolą się cieszyć spontanicznym wyjazdem. Z tego względu warto skorzystać z usług firm pozabankowych. Szybka pożyczka online jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które są zdecydowane pojechać na majówkę za granicę (do Paryża czy Pragi) lub spędzić aktywnie czas w górach lub zrelaksować się nad morzem bądź nad jeziorem. Ze względu na ruchomy okres spłaty (od 15 do 65 dni), klienci mogą odpocząć od pracy, studiów oraz codziennych obowiązków. Pożyczki przez Internet są błyskawicznie przelewane na konto klienta, dlatego są popularne wśród osób, które decydują się na wycieczkę last minute.

Jak wziąć pożyczkę na majówkę last minute?

Zazwyczaj klienci decydują się wziąć szybką pożyczkę online zamiast pójść do siedziby firmy. Dane klienta są błyskawicznie weryfikowane przez firmy pozabankowe. W czasie procesu weryfikacyjnego klient wpłaca na konto pożyczkodawcy 0,1 gr. w celu bezpieczeństwa. Firmy chcą być pewne, że pieniądze przelewane na konto trafią na bezpośrednio do klienta. Jeśli osoba, która chce wziąć pożyczkę, pomyli się przy wpisywaniu do systemu numeru konta bankowego lub numeru PESEL, powinna jak najszybciej skontaktować się z konsultantem firmy, który przesyła klientowi nowe hasło dostępu do konta. Na stronie internetowej należy wpisać pożyczaną kwotę oraz przewidywany termin spłaty. Warto wiedzieć, że pierwsza pożyczka online na dowód może wynosić od 200 do 1000 złotych.

Jaki jest czas oczekiwania na pożyczkę online?

Potwierdzenie danych klienta odbywa się automatycznie, ponieważ zazwyczaj firmy pożyczkowe sprawdzają historię kredytową pożyczkobiorców na stronie internetowej Biura Informacji Kredytowej (BIK). Osoby, które korzystają z usług firm pozabankowych, cenią szybkość przesyłania pieniędzy na konto. Zazwyczaj od wysłania wypełnionego wniosku zawierającego dane osobowe (imię, nazwisko, numer konta bankowego, numer telefonu oraz numer PESEL) do pojawienia się pożądanej kwoty na koncie mija ok. 15 minut. Czas dostarczenia pieniędzy może się jednak wydłużyć ze względu na długość transferów międzybankowych.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Portal turystyczny turysci.info
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x