Lloret de Mar

Lloret de Mar to hiszpański kurort położony w pobliży słynnego miasta Barcelona. Jak na miejscowośc wakacyjną jest spora gdyż liczy 25 tyś „własnych” mieszkańców. Jest to jedno z polskich miejsc wypoczynkowych gdyż jest tam bardzo dużo naszych rodaków, którzy wybierają to miejsce ze względu na atrakcyjne ceny. Jest to jedno z największych na świecie skupisko dyskotek, restauracji oraz hoteli, zatem raj dla nastolatków. Plaża jest piaszczysta, bezpłatna, mozna na niej wynając parasole oraz leżaki (spory wydatek – 6E) .

Jak tanio dotrzeć do Lloret de Mar?
Do LLoret de mar najlepiej jest wybrać się samolotem. W przypadku, gdy lecicie tam sami to skorzystajcie z ofert tanich linii lotniczych. Rezerwując lot z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, zapłacicie za podróż w dwie strony nie więcej niż 400 złotych. Alternatywą jest podróż autokarem, jednak nie jest to najlepszy wybór – niektóre biura do Hiszpanii jadą nawet przez 48 godzin! Na taką wyprawę zdobyć się mogą wyłącznie nie liczni… Jeśli zamierzacie pojechać samodzielnie to podróż może być dwa razy krótsza, ale pamiętajcie – musicie korzystać z benzyny, gdyż gaz w zachodniej Europie jest bardzo trudno dostępny.

Jako, że w Lloret de Mar jest strasznie gorąco to pamiętajcie, by szczególnie w czasie wakacji dbać o swoją skórę. Stosowanie olejków może wam zapewnić spokój i brak podrażnieniń skóry. Lekceważenie hiszpańskiego słońca już wielu ludzi doprowadziło do poparzeń. Nie poleca się, by w Hiszpanii pić wodę z kranu. Dużo lepszym rozwiązaniem jest kupowanie wody mineralnej w marketach.

Zarezerwuj swój wyjazd do Lloret de Mar w najlepszych terminach za pośrednictwem najlepszego portalu TravelPlanet, w którym za jednym zamachem korzystacie z ofert wielu biur podróży:

1.06-14-06

od 899 zl

Rezerwuj

12.06-25.06

od 949 zl

Rezerwuj

23.06-06.07

od 989 zl

Rezerwuj

04.07-17.07

od 999 zl

Rezerwuj

13.07-26.07

od 999 zl

Rezerwuj

24.07-06.08

od 1099 zl

Rezerwuj

04.08-17.08

od 1099 zl

Rezerwuj

13.08-26-08

od 1099 zl

Rezerwuj

24.08-07.09

od 1099 zl

Rezerwuj

05.09-18.09

od 999 zl

Rezerwuj


Sprawdź hotele w Lloret de Mar: Astoria , Dex , Don Juan , Norai , Sanmarti

Lloret de mar uznawane jest za najciekawszy kurort w tym regionie Hiszpanii. Costa Brava jest bogata w ciekawe miejsca, atrakcyjne kurorty, ale to Lloret de mar zdecydowanie tutaj wygrywa. Od Barcelony, Lloret dzieli ledwie 70 kilometró, zatem jest to idealne miejsce wypadowe do tego, by zobaczyć to wspaniałe miasto. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu, Lloret stanowiło zwyczajną wioskę rybacką, lecz teraz oblicze miejscowości jest zupełnie inne. Te wspaniały kurort jest doskonale znany wszystkim turystom, a szczególnie osobom młodym. Dla wielu Polaków, Lloret de mar jest sposobem na wysokie sezonowe zarobki, bo przecież tam właśnie młodzi Polacy pracują w roli barmana, kelnerki czy ochroniarza na dyskotece.

Zapoznajcie się ze stronami kilku z miejscowych dyskotek a zobaczycie co gdzie możecie się bawić:

Jezeli chcesz się podzielić praktycznymi informacjami z Twojego pobytu w Lloret de Mari to napisz tutaj. Co opisywać? Zerknij na nasze inne artykuły np. Złote Piaski lub poprostu zapytaj w mailu.

Umów się na wakacyjny wyjazd do Lloret de mar. Kliknij!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Portal turystyczny turysci.info
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x