Jak obniżyć cenę wakacji o 4%?

4% to mało? Dużo? Jeśli czteroosobowa rodzina wyjeżdża na wakacje, które kosztują 10 tysięcy złotych, to 400 złotych może zostać w kieszeni klienta. Dla mnie to dużo – jeśli dla Was również, to zapraszam do lektury krótkiego tekstu – sposób jest prosty i oczywiście w 100% legalny.

Na początek kliknijcie tutaj – to właśnie portal program partnerski dzięki któremu, wakacje będą Was kosztowały 4% mniej. Dlaczego? Oto kolejny krok, kliknijcie tutaj . Jest to biuro podróży, który za polecaną sprzedaż gwarantuje Wam prowizję w wysokości 4% kosztów wyjazdu. Zarejestrujcie konto. Po zalogowaniu do serwisu kliknijcie w opcję – Poleceni. Tam macie coś takiego jak „adres do polecenia”. Skopiujcie go, wklejcie w oknie przeglądarki, ale na innym komputerze i tym sposobem traficie na serwis, który wcześniej Wam pokazałem. Uwaga: jeśli prowizja ma trafić do Was, to musicie wejść pod wspomniany adres z innego komputera. Wtedy możecie śmiało rezerwować wakacje, a 4% wartości wyjazdu będzie widniało jako prowizja po zalogowaniu na stronie programu partnerskiego. Kliknijcie w statystyki sprzedaży. W ostatniej kolumnie macie kwotę do wypłaty.

By wypłacić pieniądze nie musicie prowadzić działalności. Wypłacić środki może każdy – wszystko jest zgodne z prawem.

Jak wypłacić środki? Wchodzicie w zakładę ustawienia. Tam wypełniacie taki formularz.

Link polecający wysyłanie swoim znajomym – możecie dzielić się prowizją na pół, dla każdego będzie to opłacalne, a w sezonie, mając dużą grupę znajomych, można zarobić nawet kilka tysięcy 😉

W razie pytań – piszcie 😉 GG: 1008148

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Portal turystyczny turysci.info
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x