Hotel Piramida

W hotelu Piramida spędziliśmy jedną noc w sierpniu 2014 roku. Tak więc recenzja będzie krótka i będzie obejmowała wybrane kwestie. Skorzystaliśmy z oferty zakupów grupowych – ponad 300 złotych za noc ze śniadaniem i kolacją.

Na wstępie po raz pierwszy spotykane godziny check In/out – 15 i 11. Normą jest 14 i 12, ale to przecież pięć gwiazdek, więc może po prostu nie jestem dokładnie obeznany z tematem? Z zewnątrz hotel wygląda imponująco, widać go z daleka i faktycznie to piramida. Nie jest to hotel duży, ponad 60 pokojów, całość w aranżacji egipskiej – w niektórych miejscach wydaje się, że jest tego nawet zbyt dużo. Darmowy parking macie za hotelem – przed nim jest tylko dla klientów Spa, albo strzeżony – płatny.

Pokoje są małe – przynajmniej ten w niższym standardzie, jaki my mieliśmy. Łazienka ma swoje lata, aranżacja pokoju klasyczna, bez fajerwerków. Korzystacie za darmo z netu – w recepcji podają hasło.

Korzystaliśmy z dwóch posiłków. Spodziewaliśmy się czegoś ciekawego, szczególnie patrząc na ceny. Kolację wybieracie z trzech zestawów. Ku naszemu zaskoczeniu… ktoś zapomniał posolić ziemniaki. A może to taki lokalny obyczaj? 😉 Na pewno porcja zupy zbyt mała, deser również bez szału – podobnie jeśli chodzi o smakowość. Ogólnie – zawód. Śniadanie – klasyczne, w zasadzie to samo co w każdym innym hotelu, ale tym razem z niespodzianką – długim, ciemnym włosem w wędlinie. Czy mieliśmy aż takiego pecha? Bo takie sytuacje się mogą zdarzyć, wiadomo, ale przy tym standardzie powinni pilnować wszystkich szczegółów. Śniadanie smakowo było ok.

Mieliśmy dostęp do strefy relaksu i basenu. Strefa relaksu znajduje się na szczycie budynku, są leżaki i… coś się dzieje, nie wiem co dokładnie bo przy nas nie było ludzi. Basen – mały, ale przyjemny. Raptem kilka leżaków. W cenie mieliśmy również bicze szkockie… no właśnie – sala w której można z nich skorzystać jest zamknięta i cała zawalona akcesoriami do zabawy w wodzie. Sauna – wymaga zamówienia 40 minut wcześniej, musicie powiedzieć, że będziecie korzystać. I to wszystko.

Okolica ciekawa – duży zbiornik wodny, tereny do spacerowania, atrakcje dla dzieci i nie daleko do centrum miasta.

Generalnie spore rozczarowanie – kwota nie była adekwatna do jakości usługi.

Pożywienie – 2/5

Pokoje – 2/5

Obsługa – 4/5

Lokalizacja – 4/5

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Portal turystyczny turysci.info
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x