Hotel Houda Beach

Hotel Houda Beach znajduje się w spokojnej okolice 10 kilometrów od centrum Sousse oraz tyle samo od centrum Monastiru, bezpośrednio przy piaszczystej plaży I posiada ***+

Obietk składa się z 516 pokoi, trzech restauracji (w tym a la carte – włoska I tunezyjska), kawiarni mauretańskiej, cocktail baru, baru na plazy, kantora wymiany walut, mini klubu dla dzieci, dyskoteki, sali telewizyjnej, kącika internetowego, bazaru, sejfu w recepcji hotelowej.

Wszystkie pokoje są dwuosobowe z możliwością jednej lub dwóch dostawek. Wyposazone są w centralnie sterowaną klimatyzację, łazienkę, telefon, telewizję satelitarną.

W ramach pobytu bezpłatnie korzystać można z kortów tensiowych, basenów I zjeżdzalni, mini klubu dla dzieci, nie motorowych sportów wodnych, mini golfa, rzutki, bosika sportowe, strzelanie z łuku, , tenisa stołowego, dyskoteki, krytego basenu, sali fitness.

W hotelu otrzymujesz wyżywienie all inclusive, w ramach, którego: śniadania, obiady, kolacje, od 10 do 24 napoje alkoholowe I bezalkoholowe, przekąski w snack barze od godz. 15-17 oraz 23-1.30

Podyskutuj o hotelu Houda Beach na forum. Kliknij.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Portal turystyczny turysci.info
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x