Hotel Bochnia & SPA

W grudniu 2013 roku po raz pierwszy wybraliśmy się do Bochni – cel jasny, zwiedzanie kopalni, przy czym jednak przy okazji udało się w ramach zakupów grupowych zarezerwować wyglądającą atrakcyjnie na pierwszy rzut oka ofertę pobytu w hotelu w Bochni.

Hotel Bochnia & SPA znajduje się bezpośrednio w Bochni, nieopodal dworca. Wjeżdżając na teren hotelu nie dajcie się zwieść cennikowi parkingu, bo z tego co zauważyłem, to nikt opłat żadnych tam nie pobiera, a normalna cena dla klienta hotelu to niby 1 zł za godzinę. Może nie są to kokosy, ale skoro nikt nie karze płacić, to po co to robić? Hotel posiada ** tak więc cudów się nie spodziewaliśmy, ale generalnie – wrażenie pozytywne. Całość utrzymana w nieco antycznym stylu. Wrażenie robią bardzo duże pokoje – my byliśmy w składnie 2+1, to „1” to dziecko trzyletnie. W pokoju wygodne łóżka, telewizor (duża ilość kanałów), telefon, dostęp do sieci bezprzewodowej, stolik z fotelami, biurko, wieszaki na odzież. Generalnie – miejsca bardzo dużo, podobnie w łazience. Przy czym my mieszkaliśmy w podstawowym pokoju, a są też takie, gdzie na wyposażeniu macie jacuzzi czy saunę. Wszystko kwestia ceny. Pokoje sprzątane codziennie, również wymieniane są ręczniki.

W cenie pobytu mieliśmy śniadania i obiadokolacje. Śniadania podawane są od 7 do 10 rano i tutaj klasycznie – wybieracie pośród typowych posiłków jakie Polak je na śniadanie – jajecznica, parówki, kiełbasa, wędliny, płatki, ciasto, jajka na twardo itp. Obiadokolacje są serwowane od 17 do 19, tutaj nie ma wyboru. Zupa + drugie danie + deser. Duże ilości i wszystko smaczne. Restauracja Antyczna jest jak najbardziej antyczna – utrzymana właśnie w takim klimacie. Pamiętajcie, że ostatni goście przyjmowani są o godzinie 18.30. Oczywiście ludzie się spóźniają i są przyjmowani, ale starajcie się stosować do zasad.
W cenie mieliśmy korzystanie bez ograniczeń z centrum welness & Spa. Normalnie kosztuje to 25 zł dziennie, czyli niedrogo. Centrum to sauna sucha, na podczerwień, parowa. Grota solna, jacuzzi, oczywiście masaże. Wszystko ładnie zorganizowane. Korzystaliśmy z kąpieli w mleku i… kąpiel jak kąpiel. Chcieliśmy iść również na masaże, ale nie było na cały weekend terminu. Minusem centrum jest zapach – niestety ludzie zapominają o prysznicach ;/ W cenie mieliśmy również godzinowe wejście na sąsiedni basen, ale zabrakło na to czasu.

Z hotelu macie 5 minut autem do kopalni w Bochni – piękna sprawa, polecam. Koszt naszego wyjazdu to 380 złotych za 2 noce, 2+1. Oceny standardowo wyliczane w stosunku do kosztów.

Pokoje 4/5
Jedzenie 4/5
Atrakcje 5/5
Lokalizacja 5/5
Polecamy!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Portal turystyczny turysci.info
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x