Hotel Alara

Hotel Alara znajduje się w miejscowości Incekum (24 kilometry od popularnego Alanya),bezpośrednio przy jednej z naładniejszych plaż w rejonie I posiada ****

Hotel połozony jest w egzotycznym ogrodzie. Składa się ze 123 pokojów, restauracji, lobby baru, pool baru, baru na plaży, sali telewizyjnej,

Są dwa rodzaje pokojów. Pierwszy typ to standardowy: dwuosobowy z możliwością jednej dostawki, meble z drewna, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka, telewizja satelitarna, mini bar, telefon oraz balkon. Drugi typ to pokój rodzinny: dwuosobowy z możliwością dwóch dostawek, dwa pomieszczenia, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka, telewizja satelitarna, mini bar, telefon, balkon.

W ramach pobytu klienci korzystać mogą z basenu, brodzika, łaźni tureckiej, darta, tenisa tołowego, siatkówki plażowej, sportów donych na plazy.

W ramach pobyt korzystacie z wyżywienia all inclusive w skład, którego wchodzą: śniadanie, obiad, kolacja, popołudniowe przekąski, popołudniowa kawa, herbata I ciastko. Od godziny 10 do 24 – nielimitowana ilośc napojów alkoholowych oraz bezalkoholowych.

Podyskutuj o hotelu Alara na forum. Kliknij.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Portal turystyczny turysci.info
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x