Egzotyka Wietnamu jednym z celów wycieczek Planetescape

Planetescape to wyjazdy w najbardziej egotyczne miejsca na świecie dostosowane do potrzeb każdego klienta. Jednym z takich miejsc jest Wietnam. Ale dla Planetescape podejście zarówno do klienta, jak i jego wymagań jest szczególne. Dobrze zdajemy sobie sprawę, ze inwestycja w wycieczkę – nierzadko jeden moment w roku, gdy możemy naprawdę odciąć się od pracy i wszystkich zmartwień – musi być szczególnie udana. Dlatego dokładamy najwyższych starań nie tylko aby wycieczka była przeżyciem „innym niż wszystkie” oferowane na rynku, ale też by w wszystko w jej trakcie przebiegło zgodnie z planem.

Wietnam w wielu wymiarach

Wietnam to jedna z najciekawszych azjatyckich destynacji, która mamy w swojej ofercie. Podróż do Wietnamu oferujemy w kilku wariantach. Jeden z nich to zwiedzanie Hanoi oraz wyspy Phu Quoc. Drugi to Hanoi i zwiedzanie tarasów ryżowych Sapa. Trzeci to możliwość poznania zarówno kulturowego, jak i plażowego oblicza Wietnamu w wersji exclusive.

Wyjazdy łączą takie miejsca jak Hanoi, Ho Chi Minh City (HCMC), czy urocza i niezapomniana zatoka Ha Long. Wietnam to kraj kontrastów, a jednocześnie dynamiczne, zwrócone ku przyszłości miejsce w Azji. Nasze wycieczki to próba pokazania klientom specyfiki danego kraju, w przypadku Wietnamu to połączenie niezwykłej historii z nowoczesnością dynamizmem, w którym nie gubi się jednak unikalny charakter kraju, a także fakt, że niedaleko od metropolii można szybko odnaleźć zakątki, gdzie nie ma śladów cywilizacji – jak rajska wyspa Phu Quoc.

Pełna personalizacja

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci nie oczekują wyjazdów przygotowanych zgodnie z jednym wzorcem, który można spotkać w setkach innych przewodnikach i folderach reklamowych. Dlatego też wszystko – od hoteli, przewodników po transport i wyżywienie – jest przygotowane tak, by było ofertą jedyną w swoim rodzaju, taką, której nie da się porównać ani zastąpić z niczym innym.
Podróż do Wietnamu oferowana przez Planetescape spełnia wszystkie te założenia. Od rajskich wysp, po tętniące życiem nocnym metropolie wszystko dzięki Planetescape jest nie tylko dostosowane do potrzeb klienta, ale też jedyne w swoim rodzaju.

wakacje Wietnam

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Portal turystyczny turysci.info
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x