Zlot fanów Depeche Mode – rejs statkiem po Bałtyku!

Prawdziwa gratka dla fanów kultowej grupy Depeche Mode! Projekcje koncertu i teledysków, występy DJ-ów, pchli targ, karaoke ? a wszystko to na pokładzie promu Stena Line, w trakcie rejsu do Szwecji.

Muzyczny fenomen

Niesłabnąca od ponad trzydziestu lat popularność zespołu Depeche Mode stanowi fenomen na polskim rynku muzycznym ? można zaryzykować stwierdzenie, że żadna inna grupa nie posiada tak licznej i tak oddanej grupy fanów. Nietypową propozycję dla wszystkich wielbicieli ?Depeszów? przygotował promowy przewoźnik Stena Line. Zorganizowana przez niego impreza poświęcona brytyjskiej grupie odbędzie się? na Bałtyku, podczas rejsu promem z Polski do Szwecji. To już drugi taki ?morski? zlot ? pierwszy odbył się rok temu. Nietypowy pomysł okazał się bardzo trafiony, czas więc na powtórkę! Jakie atrakcje czekają w tym roku na wielbicieli muzyki elektronicznej?
Powrót do lat osiemdziesiątych
Głównym wydarzeniem zlotu fanów Depech Mode będzie koncert grupy Sexy Suicide. Zespół zaprezentuje utwory oparte na brzmieniach starych instrumentów elektronicznych. Formacja nie ogranicza się do grania jednego, konkretnego rodzaju muzyki, odważnie łączy ze sobą takie gatunki i nurty, jak synth pop, industrial, post punk czy cold wave. W twórczości Sexy Suicide wyraźnie słychać fascynację latami osiemdziesiątymi i muzyką grup takich, jak Kombi, Papa Dance czy właśnie Depeche Mode. Grupa Sexy Suicide powstał w 2012 roku i do tej pory wydała dwie płyty: ?Midnight Storier? (jeszcze pod nazwą Neon Romance) oraz ?Intruder?. Drugi album zebrała pozytywne recenzje w Europie, ale także w Stanach Zjednoczonych. Zespół na swoim koncie ma występy na takich wydarzeniach, jak Castle Party 2016 w Bolkowie, Kalisz Ambient Festiwal 2016 czy Soundrive Festival 2016 w Gdańsku.

Moc atrakcji

O dobrą zabawę na after party, które odbędzie się na statku po koncercie Sexy Suicide i potrwa do godziny 4 w nocy, zadba aż trzech DJ-ów: DJ Marian, DJ ADHD oraz DJ Sanarsson. Każdy z nich jest fanem Depeche Mode i każdy przedstawi własne spojrzenie na twórczość tej grupy. DJ Marian dwukrotnie, w roku 2006 i 2009, występował na after party po ich koncertach w Warszawie. Należy do grupy osób, które w 2003 toku zainicjowały cykl imprez Exciting Night ? wydarzeń poświęconych muzyce brytyjskiej grupie. DJ ADHD również miał okazję grać na after party po koncertach Depeche Mode ? w Łodzi i w Warszawie. On także współorganizował wydarzenia z cyklu Exciting Night, a także uczestniczył w wielu innych imprezach poświęconych twórczości Depeszów (m.in. Speak&Spell The Repair Department czy S.O.S. London Boat Party). Oprócz koncertu grupy Sexy Suicide i DJ-skich live setów organizatorzy oferują również inne atrakcje. Podczas rejsu odbędą się projekcje koncertu i teledysków Depeche Mode. Pasażerowie będą mogli również wziąć udział w pchlim targ, podczas którego nabyć będzie można płyty i gadżety związane z zespołem. Odbędzie się również karaoke, rozgrywki w bingo i Black Jacka.

Program, cena i rabaty

Prom Stena Line, na którego pokładzie odbędzie się opisywana impreza, wypłynie z Terminala Portowego w Gdyni już 17.03.2018 r. (sobota) o godzinie 21, zaś odprawa biletowa zaczynie się o godzinie 20. W niedzielę, w godzinach porannych, prom dotrze do szwedzkiego portu w Karlskrony. Powrót do Gdyni przewidziany jest na godzinę 19:30. Koszt biletu dla jednej osoby wynosi 189 zł. Ta cena obejmuje rejs do Szwecji i z powrotem, miejsce w dwuosobowej kabinie z łazienką, posiłki, wstęp na koncert Sexy Suicide oraz udział we wszystkich innych zaplanowanych atrakcjach. W cenę wliczona jest również opłata portowa i opłata ekologiczna. Przewoźnik przygotował jednak specjalne rabaty. Rezerwacje dokonane za pośrednictwem strony internetowej, w przeciwieństwie do tych wykonanych osobiście bądź drogą telefoniczną, zwolnione są z opłaty rezerwacyjnej wynoszącej 40 zł. Na tę imprezę warto namówić przyjaciół! Jeżeli na rejs zabierzesz trzy osoby, otrzymacie rabat wynoszący 120 zł. Bilety oraz dokładny harmonogram rejsu znaleźć można pod tym linkiem: https://www.stenaline.pl/do-szwecji/rejsy-turystyczne/dm

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Portal turystyczny turysci.info
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x