Wakacje z dzieckiem

Biura podróży w ostatnich latach w końcu rozpoczęły przygotowywanie ofert skierowanych bezpośrednio pod rodziny z małymi oraz trochę większymi dziećmi. W końcu zdano sobie sprawę z tego, że wielu ludzi chętnie chciałoby pojechać na wymarzone wakacje z dziećmi lecz po prostu ich na to nie stać. Zapłata tej samej stawki za małe dziecko to ogromny koszt, który przyjąć mogą wyłącznie nie liczne rodziny.
Organizatorzy wycieczek zaproponowali zupełnie nowe rozwiązania. Z reguły polegają one na tym, że dzieci malutkie, mające po kilka latek nie płacą kompletnie nic, ale w gestii rodziców jest wynajęcie na miejscu łóżeczka dla dzieci. Dzieci do lat 12 korzystają z darmowego pobytu, zapłacić muszą wyłącznie za przelot samolotowy. Już w pierwszym sezonie, w którym takową ofertę zaproponowano spotkała się ona z bardzo dużym zainteresowaniem rodzin. Działania te zmieniły nieco strukturę społeczeństwa jeżdżącego na wakacje za granicę. Dotąd małe dzieci stanowiły niewielkie procent wszystkich turystów, podobnie w przypadku dzieci do lat 12, tymczasem obniżenie kosztów spowodowało, że młodzi rodzice mogli sobie pozwolić na zabrania na wakacje swoich pociech. Ofertę przeznaczoną dla rodzin z dziećmi posiada już niemal każde biuro podróży działające w Polsce. Ponadto biura podróży znalazły hotele, które skierowane są w szczególności dla rodzin. Z tym bywa oczywiście różnie bo ciężko skierować ofertę wyłącznie do tak wąskiej grupy. Dlatego też hotele idąc za duchem czasu starają się przygotowywać odpowiednio do wymagań klientów. W dobrych hotelach możecie korzystać z usług mini klubów, w których odpowiednio ku temu przeszkoleni pracownicy zapełniają czas waszym dzieciom. Mini kluby nie działając oczywiście przez cały dzień, ale możecie mieć gwarancję, że czasie oddawania się błogiemu lenistwu na basenie wasze dzieci będą miały ciekawe zajęcie. W dobrych hotelach wieczorami organizowane są również animacje dla dzieci podczas, których przeprowadzane są zabawy. Dzieci śpiewają i tańczą, uczestniczą w mini disco, a całość organizuje animatorka, która z reguły jest perfekcyjnie przygotowana do pełnionych przez siebie obowiązków. Takie zabawy zawsze są oblegane, gdyż rodzice chcą w jak najbardziej atrakcyjny sposób zapełnić czas swoim pociechom. Dla dzieci serwowane są również specjalne bufety z jedzeniem takim jakie one lubią, czyli słodyczami, lodami dla ochłody czy też napojami. Hotele podążają właściwą drogą – są nastawione na klienta. Z pewnością będą się one cieszyć dużą ilością klientów pomimo rosnących obecnie cen.
Jeśli byli Państwo w hotelu, w którym ilość atrakcji przeznaczona dla dzieci była wystarczająca, a nawet zaskakująca to konicznie napiszcie o tym proszę w komentarzach. Nasi odwiedzający bardzo często poszukują odpowiedniego hotelu dla swojej rodziny.
Zapraszam również do działu forum poświęconego wakacjom z dzieckiem.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Portal turystyczny turysci.info
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x