Przed lotem z Okęcia zabezpiecz swoje auto.

Przed lotem sen z powiek osób zmotoryzowanych spędza myśl : „Gdzie pozostawię swoje auto?”. Troska o często jedyny środek lokomocji jest tak duża, że szukamy każdej możliwości, aby na czas nieobecności posiadany przez nas samochód był w bezpiecznych rękach. Alternatyw dla pozostawienia auta bez opieki jest kilka.

Przed wyjazdem na Okęcie zostaw auto u rodziny

Pozostawienie auta u rodziny jest często rozważanym pomysłem podczas planowania zagranicznej podróży. Nie jest to jednak opcja pewna. Rodzina, z racji spokrewnienia może użytkować nasz samochód bez naszej zgody, co może się różnie skończyć. Auto może być również nie należycie pilnowane.

Pozostaje też kwestia odległości od lotniska Chopina. Zabudowania mieszkalne budowane są w znacznej odległości od lotnisk, dlatego po powierzeniu auta członkowi rodziny jesteśmy zmuszeni skorzystać z pomocy w dotarciu do celu. Rozwiązanie to nie jest idealne dla ludzi, którzy cenią sobie samodzielność.

Alternatywą podróży na lotnisko z członkiem rodziny może być komunikacja miejska. Nie jest to jednak tanie i wygodne, ponieważ taksówki w Warszawie nie należą do najtańszych, a przemieszczanie się komunikacją miejską z bagażami nie jest wygodne.

Zostawiasz auto u znajomych? Poważnie się zastanów!

Znajomi mogą być dobrą alternatywą tylko wtedy, gdy wiemy, że nie będą wykorzystywać naszej własności bez udzielenia zgody. Często jest tak, że nawet zaufani przyjaciele pozwalają sobie sami na korzystanie z naszych rzeczy, co w przypadku auta może mieć różne skutki.

Ponadto nadal nie mamy transportu na lotnisko Chopina, dlatego ponownie musimy skorzystać z pomocy osoby trzeciej, lub wykorzystać komunikację miejską. Drugie rozwiązanie może okazać się dobre jedynie w momencie, gdy nasz bagaż nie przekracza jednej walizki, lub jednego plecaka rozsądnych rozmiarów. Jeżeli posiadany przez nas bagaż podróżny jest większy – nie jest to rozwiązanie dla Ciebie.

Parking przy Okęciu – dlaczego warto?

Zostawienie pojazdu na czas podróży na parkingu przy lotnisku to zdecydowanie najlepsza opcja. W zdecydowanej większości obiekty tego typu są w pełni strzeżone, dlatego nie ma możliwości, aby ktoś bez Twojej wiedzy dostał się do pojazdu. Możliwość skorzystania z parkingu wiąże się jednak z kosztami, ale nie są one wysokie w porównaniu do całkowitego spokoju, jaki otrzymujemy podczas podróży.

Wszystkim podróżnikom pragniemy polecić https://www.parklot.pl/pl/parkingi-lotnisko-okecie/. Parkingi tej firmy są umieszczone w bardzo bliskiej odległości od lotniska Chopina, dlatego nie spóźnisz się na samolot zostawiając tam swoje auto. Ponadto firma ta oferuje korzystne ceny i darmowy transport na lotnisko i w trakcie powrotu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Portal turystyczny turysci.info
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x