http://www.turysci.info

:: Kierunek Bałtyk
Artykuł dodany przez: xavi (2014-12-26 12:35:29)

Kierunek Bałtyk Polskie morze ma w sobie magnetyczny urok. Choć pogoda nad Bałtykiem nie zawsze dopisuje, to kto raz się tam wybrał, na pewno w to miejsce jeszcze powróci. Polskie wybrzeże to bardzo wiele urokliwych miast, miasteczek i wiosek, w których można spędzić niezapomniany urlop.

Miasto dla całej rodziny
Jednym z miejsc, które warto odwiedzić nad polskim morzem jest niewątpliwie Kołobrzeg. To miasto z wieloma wartymi zwiedzenia zabytkami i obiektami historycznymi. Będąc z wizytą w Kołobrzegu koniecznie trzeba zobaczyć Bazylikę Najświętszej Marii Panny, której budowa rozpoczęła się pod koniec XIII wieku i wybrać się na spacer alejkami, któregoś z kilku uroczych parków. W Kołobrzegu nie brakuje także atrakcji dla najmłodszych. Wiele wrażeń, które będą długo pamiętać na pewno dostarczy dzieciom zabawa w parku linowym czy w centrum atrakcji wojskowych, gdzie można odbyć przejażdżkę pojazdami pancernymi. Kołobrzeg może też pochwalić się jedną z najpiękniejszych i najczystszych plaż, która jest doceniana również przez turystów zagranicznych. To miasto, w którym warto zatrzymać się na dłużej.
Naładuj akumulatory
Planujący urlop w Kołobrzegu znajdą tam duży wybór miejsc noclegowych. Zarówno poszukujący prywatnej kwatery, ekskluzywnego apartamentu, jak i hotelu - w Kołobrzegu na pewno znajdą odpowiadający swoim potrzebom nocleg. Przemęczonym i spragnionym relaksu w luksusowych warunkach z pewnością przypadnie do gustu oferta noclegów w hotelach oferujących również zabiegi SPA, które pozwolą wrócić z urlopu w pełni nowych sił i energii. Każdy, kto planuje odpoczynek nad polskim morzem powinien rozważyć, czy najlepszym miejscem na naładowanie akumulatorów nie będzie hotel w Kołobrzegu. W ofercie miejsc noclegowych w Kołobrzegu znajduje się ponad trzysta hoteli. Miłośnicy kontaktu z naturą na pewno zdecydują się na któryś stojący na peryferiach - w otoczeniu lasów. Lubiący zabawę i miejskie klimaty bez problemu znajdą hotel w centrum miasta. Ci, którym nie wystarcza bezkres Morza Bałtyckiego mogą zdecydować się na hotel z basenem. Odwiedź Kołobrzeg - to morze... możliwości.
adres tego artykułu: http://www.turysci.info/articles.php?id=755