http://www.turysci.info

:: Hotel La Blanche
Artykuł dodany przez: xavi (2010-01-11 20:55:24)

Hotel La Blanche - opinia, opinie, informacje

      Hotel La Blanche znajduje się w miejscowości Turgutreis ( 18 kilometrów od znanego kurortu Bodrum), bezpośrednio przy bezpłatnej, piaszczystej-żwirkowej plaży I posiada *****

       Nowoczesny hotel, który powstał w 2006 roku. Znajduje się na bardzo dużym terenie 22 tyś metrów kwadratowych. Do dyspozycji gości hotelowych są: lobby bar, restauracje, windy,  3 restauracje ala carte, 5 barów z all inclusive, centrum spa, sale konferencyjne, dyskoteka, amfiteatr, pasaż handlowy, lekarz, kafejka internetowa. 

         Wszystkie pokoje są dwu i trzyosobowe z możliwością jednej lub dwóch dostawek. Wyposażone w  łazienkę z wanną i wc, suszarkę do włosów, klimatyzację, telewizję satlitarną, sejf, lodówkę z mini barem. 

         W ramach pobytu korzystać można z wielu rozrywek w postaci 3 basenów hotelowych, 2 kortów tenisowych, boiska do siatkówki plażowej, zjeżdzali,, aerobiku, spa, sportów wodnych na plaży

        W hotelu otrzymujecie wyżywienie all inclusive w skład którego wchodzi: śniadanie, obiad, kolacja oraz inne posiłki. Przez całą dobę otrzymujecie w nieograniczonej ilości napoje alkoholowe oraz bezalkoholowe.

 

Podysktuj o hotelu La Blanche na forum! Kliknij!


adres tego artykułu: http://www.turysci.info/articles.php?id=676