http://www.turysci.info

:: Hotel Onura Holiday Resort
Artykuł dodany przez: xavi (2010-01-02 22:23:12)

Hotel Onura Holiday Resort - opinia, opinie, informacje

      Hotel Onura Holiday Resort znajduje się w tureckim kurorcie o nazwie Bodrum, bezpośrednio przy bezpłatnej, piaszczysto-żwirowej plaży I posiada ****

       Położony na rozległym terenie hotel czterogwiazdkowy składający się ze 199 pokojów rozmieszczonych w 6 budynkach. Do dyspozycji gości są cztery baseny, zjeżdzalnie, 2 restauracje główne, lobby bar, snak bar, 2 bary pzy basenach, łaźnia turecka, sauna, wymiana walut. Za dodatkową opłatą fryzjer, pralnia, lekarz, łaźnia, wypożyczalnia samochodów. 

        Wszystkie pokoje są dwuosobowe z możliwością jednej lub dwóch dostawek. Każdy posiada indywidualne sterowaną klimatyzację, telewizję satelitarną, łazienkę z prysznicem, sejf, telefon, suszarka do włosów, balkon. 

        W hotelu mozna korzystać z następujących rozrywek: 4 baseny o nieregularnych kształtach, zjeżdzalnie, centrum fitness, boisko do siatkówki, koszykówka, łaźnia turecka, kort tenisowy, mini footbol, dyskoteka

        W hotelu otrzymujecie wyżywienie all inclusive w skład którego wchodzi: śniadanie, późne śniadanie, obiad, kolacja, przekąski popołudniowe, kawa, herbata I ciastko. Do godziny 24 otrzymujecie w nie ograniczonej ilości napoje alkoholowe oraz bezalkoholowe.

Podyskutuj o hotelu Onura Holiday Resort na forum. Kliknij.

 

 
adres tego artykułu: http://www.turysci.info/articles.php?id=674