http://www.turysci.info

:: Hotel Holiday Garden Resort
Artykuł dodany przez: xavi (2009-12-17 16:40:55)

Hotel Holiday Garden Resort - opinia, opinie, informacje, Alanya

      Hotel Holiday Garden Resort  znajduje się w  miejscowości Okurcalar (35 kilometrów od kurortu o nazwie Alanya), bezpośrednio przy piaszczystej plaży(żwirowe zejście) I posiada ***** 

       Pięciogwiazdkowy, elegancki obiekt, który do dyspozycji turystów oddany został w 2005 roku. Na dzień dzisiejszy dysponuje bazą 235 pokojów. Do dyspozycji klientów pozostaje restauracja główna na wolnym powietrzu, restauracja ala carte, 2 bary, 3 windy, kawiarenka internetowa, kantor wymiany walut, niewielkie centrum handloweodnowa biologiczna oraz wypożyczalnia samochodów.

        Wszystkie pokoje są dwuosobowe z możliwością jednej lub dwóch dostawek. Wszystkie bardzo ładnie wyposażone, z centralnie sterowaną klimatyzacją z indywidualną regulacją, telewizja satelitarna, telefon, sejf, lodówka, łazienka z wanną, suszarka do włosów, balkon. 

        W ramach pobytu klienci korzystać mogą z dużego otwratego basenu o nowoczesnym kształcie, mini zjeżdzalnie,  brodzik dla dzieci, siłownia, kort tenisowy, siatkówka plażowa, tenis stołowy, rzutki, szafy, amfiteatr, animacje.

         W ramach pobyt korzystacie z wyżywienia all inclusive.

Podyskutuj o hotelu Holiday Garden Resort na forum. Kliknij.

 

 
adres tego artykułu: http://www.turysci.info/articles.php?id=669