Jakościowe wideo na komórce – moc wakacyjnych wspomnień każdego dnia

Wakacje to tylko kilka miesięcy w roku, jednak wspomnieniami z tego okresu możesz cieszyć się w każdym momencie. I to dzięki możliwościom dzisiejszych smartfonów!

Podróżowanie – to jest to!

Wyjazdy długie lub krótkie lubi chyba każdy. To jedyna w swoim rodzaju szansa na odcięcie się od żmudnej codzienności, złapanie oddechu i relaks, a także okazja do poznania lokalnej, często odmiennej kultury, ludności czy choćby kuchni. Nie bez powodu mawia się bowiem, że podróże kształcą.

Z takiej perspektywy na dalszy plan schodzi obrany kierunek, rozmaite mogą być przecież preferencje. Jeśli uwielbiasz błogie lenistwo w słońcu, z pewnością kuszącą propozycją jest urlop nad polskim morzem lub na rajskiej wyspie. Osoby lubujące się raczej w aktywnym wypoczynku mogą zdecydować się na wędrówki po górach czy bardziej ekstremalne kierunki, których także nie brakuje.

W każdych okolicznościach niezbędny jest również praktyczny i uniwersalny smartfon, jak np. telefon Huawei. Jedną z funkcji, którą najbardziej docenia się właśnie podczas wakacji, jest możliwość rejestrowania jakościowych materiałów wideo. Dzięki temu zachowasz wiele chwil z wyjazdu na dłużej, a do tego zostaną one zapisane w świetnej jakości.

Telefon Huawei – klasowe aparaty

Liczba mnoga nie została użyta tu przez przypadek. I choć raczej wszyscy przyzwyczaili się już do tego, że dzisiejsze smartfony posiadają 2 aparaty, Huawei zaskakuje pod tym względem nawet koneserów – konstruktorzy zamontowali bowiem aż 3 aparaty. Na szczególną uwagę zasługują 2 soczewki umieszczone na tylnej obudowie, każda z nich posiada matrycę o rozdzielczości 12 Mpix. Ich optymalna współpraca oraz wyśrubowane parametry pozwalają na osiągnięcie efektu, który jeszcze do niedawna możliwy był jedynie w przypadku sprzętu dla profesjonalistów.

W ten sposób, za pomocą zaledwie kilku kliknięć w wyświetlacz telefonu Huawei, możesz nagrać doskonały film z podróży – i to w jakości HD. To rewelacyjny pomysł na zachowanie różnorodnych wydarzeń z wyjazdów w pamięci, lecz nie własnej, a telefonu Huawei. Wbudowane 32 GB pozwalają na zapis wielu materiałów wideo, które następnie możesz odtworzyć w dowolnej chwili. Gdyby jednak to nie wystarczyło, w specjalnym slocie można umieścić kartę microSD o zalecanej pamięci nawet 128 GB.

Montowanie i edycja wideo

Telefon Huawei nie tylko możliwość zapisu jakościowych filmów, ale także szansa ich edycji oraz montażu. Mnóstwo opcji znajduje się w ramach ustawień fabrycznych, ich zasób jednak łatwo powiększysz, ściągając odpowiednią aplikację. Wiele z nich jest oczywiście dostępnych bezpłatnie, przed pobraniem warto jednak przeczytać opinie użytkowników, aby dokonać optymalnego wyboru.

Zależnie od dostępnych ustawień, możesz samodzielnie wybrać fragmenty, które zostaną wykorzystane w teledysku z wakacji, lub zdać się w tym względzie na mobilny program. Zwykle wycina on najefektowniejsze momenty i montuje je w całość zależnie od wybranego podkładu muzycznego. W ten sposób w zaledwie kilka chwil stworzysz niesamowitą pamiątkę z wyjazdu, a wszystko z poziomu swojego telefonu Huawei.

Takim klipem możesz podzielić się ze znajomymi i w dowolnej chwili go odtworzyć. Można powiedzieć, że to nowoczesna forma albumu ze zdjęciami, którą zawsze masz ze sobą. A do tego jest w formie wideo w jakości HD.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Portal turystyczny turysci.info
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x