Hotel Flamingo

Hotel Flamingo znajduje się w Złotych Piaskach w dzielnicy Czajka. Jest to 3 piętrowy obiekt mający *** oraz 30 pokojów. Na dojście stąd do centrum Złotych Piasków musicie poświęcić ok. 20 min, a na dojście do morza około 10 min. W opisach na innych stronach autorzy piszą o 2 minutach I schodkach metalowych – ale ta droga prowadzi na dziką plażę, na prawdziwą, zabezpieczoną macie niestety 10 minut.

Każdy pokój posiada łazienkę, telewizor, telefon oraz balkon. Na balkonie znajdują się plastikowe krzesełka. Niektóre pokoje są klimatyzowane, ale niestety klimatyzacja nie jest w cenie – przyjemność taka kosztuje 3 EURO dziennie. Istnieje możliwość skorzystania z sejfu hotelowego znajdującego się w recepcji za opłatą 7,5 Euro tygodniowo.

W cenie kupowanego wyjazdu otrzymacie śniadania. Jest oczywiście możliwość zakupienia obiadokolacji w cenie 4 EURO. Hotel posiada własną restaurację – jedną z lepszych w okolicy. Kelner mówi dosyć dobrze po polsku tzn. w takim stopniu, że można się z nim porozumieć. Macie również możliwość skorzystania z kafejki internetowej w cenie 2 Lewa za godzinę.

Hotel posiada oczywiście basen – mający ponad 50 m2. Jest to idealna wielkość patrząc na to jaką ilość turystów może przyjąć obiekt. Przy basenie znajduje się barek, leżaki oraz parasole. W barku można nabyć napoje oraz alkohole po naprawdę normalnych cenach.

W recepcji jest możliwość wymiany waluty. Za jednego Euro otrzymamy 1,88 Lewa co jest przeciętną wartością. Najlepszy kurs w okolicy znajduje się obok sklepu na drodze prowadzącej do centrum, przed zamkniętym odcinkiem I wynosi 1,90. Jesli chcecie mieć bliżej to możecie zajrzeć do konkurencji, którą jest Hotel Zdravec, znajdujący się 50 m od Flamingo w lewo (patrząc od wyjścia z hotelu), tam również kurs wynosi 1,9.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Portal turystyczny turysci.info
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x