Forum turystyczne serwisu www.turysci.info Forum Index Forum turystyczne serwisu www.turysci.info
Kurorty, hotele, biura - opinie w jednym miejscu!

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

wyjazd na wakacje
Goto page Previous  1, 2, 3, 4

Post new topic   Reply to topic    Forum turystyczne serwisu www.turysci.info Forum Index -> Kultura i obyczaje w państwach
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Krystyna33

PostPosted: 2015-03-10, 08:35    Post subject: Reply with quote

Wszystko zalezy od tego co, kto lubi i jaki rodzaj wypoczynku preferuje. Ogólnie nie mam nic przeciwko takim wyjazdom.
Scaliano.com.pl

PostPosted: 2015-03-10, 09:50    Post subject: Reply with quote

Je?eli mowa o wyjazdach na wakacje to jestem zdania,?e wcale nie trzeba jecha? daleko aby dobrze,mi?o sp?dzi? ten czas i wypocz??. Zobaczcie co oferuje Kudowa Zdrój i Góry Sto?owe,zapraszamy:)
ilonka

PostPosted: 2015-08-06, 18:29    Post subject: Reply with quote

Kocham i góry i morze, ale wakacyjnie wybieram raczej wod? ;) Uwielbiam pi?kne widoki, lazurow? wod? i b??kitne niebo :) W tym roku rozwa?am taki rejs z the boat trip. Chyba wybior? Czarnogór?, bo pono? widoki nieziemskie. W?a?nie to najbardziej mnie kr?ci - obrazki, po których dech zapiera i zostaj? na zawsze w pami?ci :)
Back to top
View user's profile Send private message
HostelTolek.pl

PostPosted: 2015-08-14, 07:12    Post subject: Reply with quote

To kwestia gustu,bo jedni wybieraj? wakacje nad wod?,natomiast inni w górach kiedy to mog? sp?dzi? ten czas aktywnie. Cenowo w zasadzie niewiele si? to ró?ni bo na dobr? spraw? wszystko zale?y od miejscowo?ci na któr? si? zdecydujemy. a co powiecie na to aby w wakacje odwiedzi? równie? Warszaw??
ilonka

PostPosted: 2015-09-07, 10:00    Post subject: Reply with quote

Za d?ugo siedz? W Warszawie, mam j? na co dzie? ;) A je?li chodzi o wypoczynek wol? co? z pomp? ;)
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Forum turystyczne serwisu www.turysci.info Forum Index -> Kultura i obyczaje w państwach All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
Page 4 of 4

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum