Forum turystyczne serwisu www.turysci.info Forum Index Forum turystyczne serwisu www.turysci.info
Kurorty, hotele, biura - opinie w jednym miejscu!

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Wytwórnia Wypraw

Post new topic   Reply to topic    Forum turystyczne serwisu www.turysci.info Forum Index -> Inne
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Strelau

PostPosted: 2015-07-09, 21:02    Post subject: Wytwórnia Wypraw Reply with quote

Planuj? wybra? si? w tym roku do Rumunii, zak?adaj?c minimalne wydatki i jak najwi?cej zwiedzania, raczej nie pojad? na w?asn? r?k? bo mam dwie prace i sp?acam kredyt we frankach... st?d ?ywcem nie mam czasu, ?eby wszystko sobie samemu organizowa? i szczerze mówi?c nawet nie mam ochoty, chcia?bym raz w ?yciu mie? co? faktycznie zapewnione tak, ?ebym nie musia? si? o nic martwi?. Jedn? z ta?szych opcji jest dwutygodniowa wycieczka z Wytwórni? Wypraw; program wygl?da ca?kiem sensownie i pewnie ju? wykupi?bym miejsce, jednak z do?wiadczenia wnosz?, ?e podejmowanie pochopnych decyzji jest zawsze okupione wi?kszym kosztem, dlatego wol? spyta? o opinie ludzi, którzy ju? korzystali z ich us?ug. Czy ktokolwiek z Was mia? ju? styczno?? z tym biurem i by?by uprzejmy wyrazi? swoje na jego temat zdanie? By?bym wielce zobowi?zany, z góry dzi?kuj?.
Back to top
View user's profile Send private message
?upek_skalny

PostPosted: 2015-07-16, 10:08    Post subject: Reply with quote

A ja by?am i mnie si? tam osobi?cie podoba?o
Fakt faktem jest to do?? biedne pa?stwo i to wida? na ka?dym kroku. Nieraz ma si? wra?enie, ?e wjecha?e? na tereny dotkni?te wojn? albo, ?e to si? zaraz wszystko zawali. Takie dziwne zderzenie z trochu inn? rzeczywisto?ci? i w?a?nie fajnie bo prawdziwie. By?am w?a?nie z Wytwórni?Wypraw. Patrzy?am te? na inne (teraz nie pami?tam bo to by?o jaki? czas temu), ale ostatecznie wybra?am to biuro (jaki? taki inny klimat strony. Wiem dziwnie kierowa? si? takim kryterium, ale ja akurat dobrze na tym wysz?am ).
Najbardziej zale?a?o ?eby zobaczy? Sybin i Sapant?. No i zobaczy?am i nie tylko to. Wszystkiego nie pami?tam. Pami?tam ogólny klimat i przeje?d?anie z wioski do wioseczki gdzie stoj? stare, rozklekotane chatki, a przy tych chatkach ca?e rodziny rumu?skie. Takich obrazów si? nie zapomina :)
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Forum turystyczne serwisu www.turysci.info Forum Index -> Inne All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum