Forum turystyczne serwisu www.turysci.info Forum Index Forum turystyczne serwisu www.turysci.info
Kurorty, hotele, biura - opinie w jednym miejscu!

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

[Makarska] Villa Bogomila 05.08.2008

Post new topic   Reply to topic    Forum turystyczne serwisu www.turysci.info Forum Index -> Chorwacja
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zypolek
Administrator

PostPosted: 2008-06-12, 11:52    Post subject: [Makarska] Villa Bogomila 05.08.2008 Reply with quote

Szukam towarzystwa na wyjazd do Villi Bogomila :) Jedziemy z Gandalf Travel oczywi?cie.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ryszard.ch

PostPosted: 2009-03-11, 13:14    Post subject: makarska Reply with quote

Mam pytanie czy by?e? kiedykolwiek z biurewm gandalf travel? ja mam zamiar jecha? z nimi do czarnogóry.prosz? o odpowiedz!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address
ryszard.ch

PostPosted: 2009-03-14, 10:16    Post subject: Biuro podró?y Gandalf Travel Reply with quote

Nie otrzyma?em odpowiedzi czy korzysta?e? z tego biura?ciekaw jestem twojej opinii.Bo ja mam zamiar jecha? z nimi nied?ugo!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address
zypolek
Administrator

PostPosted: 2009-03-14, 12:38    Post subject: Reply with quote

Witaj, oczywi?cie by?em z Gandalfem i to w trzech pa?stwach, opisa?em bardzo szczegó?owo wyjazdy:

do Chorwacji http://www.turysci.info/articles.php?id=466
do Bu?garii http://www.turysci.info/articles.php?id=62
do Grecji http://www.turysci.info/articles.php?id=26

zawsze wraca?em mniej lub bardziej zadowolony, ogólne Gandalfa jak najbardziej polecam, poczytaj to dowiesz si? wszystkiego
Back to top
kinius33

PostPosted: 2010-06-07, 17:37    Post subject: Reply with quote

Kurcz?, nawet nie s?ysza?am o takim biurze podró?y. Na pewno zajrz? pod podane przez Ciebie linki :) Kiedy nast?pna "zbiórka"? Mo?e i ja si? za?api?. Je?li polecasz, to w grupie zawsze ra?niej :)
Back to top
avelina

PostPosted: 2010-07-06, 13:51    Post subject: Reply with quote

Chorwacja mmm... moje marzenie by tam pojecha?, tak samo jak Tajlandia!! Jak na razie jeszcze nigdy nie lecia?am z ?adnego biura podró?y. Wol? raczej organizowa? takie sprawy samodzielnie:) W taki sposób zwiedzi?y?my z siostr? Bali w Indonezji:) wysz?o znacznie taniej bo tylko 3500 z? za bilet w 2 strony a na samej wyspie? Tanizna. Taniej ni? w Polsce! ;)
Back to top
zypolek
Administrator

PostPosted: 2010-07-07, 14:53    Post subject: Reply with quote

Do Tajlandii dotrze? mo?na po du?o ni?szych kosztach. Wystarczy poczeka? na koniec sezonu, wtedy podczas ofert last minute mo?na zarezerwowa? wyjazd nawet za 2 tysi?ce z?otych. To bardzo dobra cena.
Back to top
kozak.72

PostPosted: 2011-09-22, 14:35    Post subject: Reply with quote

Co do Chorwacji i Czarnogóry polecam Ois specializuj? si? wyjazdach do tych miejsc.
Poni?ej link :) Oczywi?cie ju? na przysz?y rok, bo teraz i tam sezon si? ko?czy ale mo?e kto? b?dzie chcia? skorzysta? z ofert zimowych takich jak Alpy Livigno. Val di Sole albo z Sylwestra w Europejskim mie?cie. POLECAM!!!!
eDom

PostPosted: 2012-06-05, 14:04    Post subject: Reply with quote

Je?li tak jak avelina kto? organizuje wyjazd samodzielnie to zapraszamy do skorzystania z naszej bazy :) Teraz mo?na te? dodawa? swoje kwatery je?li takie posiadacie.
Wicky

PostPosted: 2014-06-18, 10:21    Post subject: Reply with quote

niestety nigdy nie by?am w tym hotelu, wiec nie pomog?.
Back to top
adamk76

PostPosted: 2014-11-26, 23:23    Post subject: Reply with quote

Chorwacja jest to miejsce atrakcyjne dla zwiedzaj?cych: ze s?onecznym klimatem, ciep?ym morzem, piaszczystymi pla?ami, ciekawymi zabytkami i ?nie?nymi górami. ?ladów strasznej wojny z Serbami z lat 90-tych ubieg?ego wieku jest ju? coraz mniej, a wybrze?e w niepowtarzalny sposób ??czy kultur? ?rodkowoeuropejsk? z urokami basenu Morza ?ródziemnego. Polecam: Chorwacja plan4fun
Post new topic   Reply to topic    Forum turystyczne serwisu www.turysci.info Forum Index -> Chorwacja All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum