Forum turystyczne serwisu www.turysci.info Forum Index Forum turystyczne serwisu www.turysci.info
Kurorty, hotele, biura - opinie w jednym miejscu!

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ranking biur podró?y

Post new topic   Reply to topic    Forum turystyczne serwisu www.turysci.info Forum Index -> Ecco Holidey
View previous topic :: View next topic  
Author Message
marek_z

PostPosted: 2013-06-12, 13:40    Post subject: ranking biur podró?y Reply with quote

w najnowszym rankingu Rzeczpospolitej Ecco Holiday znalaz?o si? w pierwszej pi?tce najbardziej wiarygodnych biur podró?y - http://www.rp.pl/temat/984572.html . trzeba rozrusza? w?tek! :)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
agniuma

PostPosted: 2013-06-13, 13:11    Post subject: Reply with quote

Jestem za chc? si? rozezna?, bo czasu do wakacji przynajmniej moich jeszcze troch? mam i planuj? skorzysta? z oferty sprawdzonego biura w okolicy wrze?nia, a last minute ?rednio mnie przekonuj? - nie mog? tak z dnia na dzie?.
Back to top
marek_z

PostPosted: 2013-06-18, 11:03    Post subject: Reply with quote

no je?li chodzi o last minute to trzeba mie? fajn? sytuacj? w pracy, ?e mo?na wzi?? urlop z dnia na dzie?, czy tam z tygodnia na tydzie? :). Ecco z tego co wiem oferuje te? za darmo ubezpieczenie wyjazdu, czyli gdy co? nie wypali klient dostaje zwrot ca?ych kosztów - wed?ug mnie to chyba najlepsze zabezpieczenie :)
Back to top
agniuma

PostPosted: 2013-06-18, 15:11    Post subject: jak jest z last minute? Reply with quote

Niestety nie mam elastycznego zatrudnienia, ale ryzyk fizyk i na tym troch? last minute polega. Last minute te? ubezpieczone?
Back to top
marek_z

PostPosted: 2013-06-27, 10:22    Post subject: Reply with quote

wszystkie wyjazdy s? ubezpieczone :). zreszt? mo?esz sobie dok?adnie przeczyta?, co podlega ubezpieczeniu na ich stronie http://www.eccoholiday.com/att/dokumenty/certyfikat_2013-14.pdf :)
Back to top
Hotel-Wilga.pl

PostPosted: 2013-07-08, 12:33    Post subject: Reply with quote

Ubezpieczenie podczas takiego wyjazdu to podstawowa sprawa,przynajmniej mamy pewno??,?e w razie k?opotów finansowych biura i jego upad?o?ci, dostaniemy przynajmniej jak?? cz??? utraconych kosztów.
marek_z

PostPosted: 2013-07-09, 13:26    Post subject: Reply with quote

dok?adnie :) ja w tej chwili mam zaufanie chyba tylko do Ecco :) tyle si? dzieje na rynku turystycznym.
Back to top
rexxx

PostPosted: 2013-11-14, 23:40    Post subject: Reply with quote

Witam.
Ecco to jedyne biuro w Polsce które ubezpiecza pieni?dze klienta. Je?eli zbankrutuje ( co jest raczej niemo?liwe, poniewa? ma oparcie w SKOKach) to pieni?dze klientowi oddaje ubezpieczyciel. Prosz? zwróci? uwag?, ?e nie jest to, ten sam rodzaj ubezpieczenia, który ponosz? wszyscy TO na mocy ustawy.
Back to top
rexxx

PostPosted: 2013-11-14, 23:40    Post subject: Reply with quote

Witam.
Ecco to jedyne biuro w Polsce które ubezpiecza pieni?dze klienta. Je?eli zbankrutuje ( co jest raczej niemo?liwe, poniewa? ma oparcie w SKOKach) to pieni?dze klientowi oddaje ubezpieczyciel. Prosz? zwróci? uwag?, ?e nie jest to, ten sam rodzaj ubezpieczenia, który ponosz? wszyscy TO na mocy ustawy.
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Forum turystyczne serwisu www.turysci.info Forum Index -> Ecco Holidey All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum