Forum turystyczne serwisu www.turysci.info Forum Index Forum turystyczne serwisu www.turysci.info
Kurorty, hotele, biura - opinie w jednym miejscu!

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

[Alanya] Hedef Rose Garden

Post new topic   Reply to topic    Forum turystyczne serwisu www.turysci.info Forum Index -> Turcja
View previous topic :: View next topic  
Author Message
turysta

PostPosted: 2008-06-12, 12:51    Post subject: [Alanya] Hedef Rose Garden Reply with quote

Witam.
W?a?nie wróci?am z tego hotelu. Hotel typowo europejski, mam par? zdj??. Okolica ?rednim, nie ;polecam m?odym ludziom, niema za bardzo gdzie wyj?? a w hotelu sprz?t nag?a?niaj?cy co trzeci dzie? zepsuty, animacja fatalna, Pani Krysia animatorka nadaje si? raczej do animacji ludzi starszych ni? dzieci, moje dziecko nie chcia?o bra? udzia?u w animacji bo ca?y czas to samo malowanie i rysowanie lub wieczorem te same piosenki. Przez tydzie? jak kto? jest to jest do zniesienia ale jak dwa to nie. Dla doros?ych animacje ?adne. Du?o Rosjan, pla?a na razie zamkni?ta ta przy hotelu, dowo?? do innego hotelu ale nie polecam pla?a brudna ci??kie zej?cie do mo?na.
Jedzenie w miar? dobre, nie dla bardzo wymagaj?cych. Jak z ma?ymi dzie?mi to starajcie si? o pokoje na pierwszym pi?trz , poniewa? winda albo zepsuta albo oblegana przez Rosjan ci??ko z niej skorzysta?. W ofercie jest ?e hotel posiada kawiarenk? internetow?, nie prawda niem kawiarenki internetowej, ale jest dost?p do nieprzewodowego internetu trzeba zabra? laptopa. Na oko?o hotelu ma?y plac budowy buduj? si? hotele i o 4.20 pieje kogut. Jeste?my rozczarowani hotelem, pla?? wol? Tunezj?. Acha jeszcze jedno, na r?czniki je?li si? nie ma od razu w pokoju to trzeba si? upomina? co dziennie mo?e w ko?cu panie donios? i to samo z papierem toaletowym. Jak dorwali?my pani? która sprz?ta do dostali?my ?askawie jedn? rolk?., atak po za tym hotel czysty w ta mym roku zosta? otwarty wiec jeszcze jest czysty.
Polecam z korzystania z wycieczek z biur Tureckich du?o ta?sze ni? u rezydenta.
W razie pyta? to prosz? pyta? postaram si? odpowiedzie?.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
emyfka

PostPosted: 2008-08-10, 17:12    Post subject: Reply with quote

witam ,ja wraz z Narzeczonym lecimy teraz 20 sierpnia do Hedef rose garden. Czy mog?abym prosi? o kilka zdj?? tego hotelu,pla?y czy czegokolwiek co nas tam czeka ?Opinie o tym hotelu sa naprawd? zró?nicowane wi?c nie wiem czego sie spodziewa? ? pozdrawiam Edycia
Back to top
vesper

PostPosted: 2011-03-01, 16:15    Post subject: Reply with quote

swego czasu postanowilismy stwierdzi?, co ma nam do zaoferowania s?ynna pla?a Kleopatra i wybrali?my hotel Saray Beach w centrum Alanyi. nie by? to hotel 5* ale bardzo przyzwoity i przytulny, no i z widokami zapieraj?cymi dech w piersiach:) le?aki by?y za darmo, tak samo jak parasole przeciws?oneczne, wi?c chyba trafili?my lepiej, ni? Turysta:)
Back to top
julianna

PostPosted: 2011-10-04, 10:33    Post subject: Reply with quote

Ja by?am w tym hotelu w tym roku i musz? powiedzie?, ?e by?o ok. Pokoje ?adne i nie mia?am ?adnego problemu z czystymi r?cznikami czy papierem. Do tego maj? smaczne jedzenie i fajne du?e baseny ze zje?d?alni?. Polecam ten hotel rodzinom z dzie?mi. My si? wspaniale tam bawili?my. Do tego rezydent z alfy zorganizowa? nam wspania?e wycieczki fakultatywne. Sp?dzili?my tam bardzo mi?y urlop. Ale my?l?, ?e od 2008 roku po prostu sporo si? tam zmieni?o.
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Forum turystyczne serwisu www.turysci.info Forum Index -> Turcja All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum