Forum turystyczne serwisu www.turysci.info Forum Index Forum turystyczne serwisu www.turysci.info
Kurorty, hotele, biura - opinie w jednym miejscu!

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Wietnam W s?omkowym kapeluszu z RT

Post new topic   Reply to topic    Forum turystyczne serwisu www.turysci.info Forum Index -> Rainbow Tour
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Bababa

PostPosted: 2014-06-30, 19:19    Post subject: Wietnam W s?omkowym kapeluszu z RT Reply with quote

By?am, zobaczy?am, jestem szcz??liwa i bogatsza o fajne do?wiadczenia. Wietnam jest niesamowitym krajem o tak ró?norodnej kulturze, ?e mówi?c kolokwialnie - mózg staje w poprzek. Fajnie zosta?o to wyeksponowane zarówno przez program jak i pilota. To nie tylko suche zwiedzanie, ale te? przedziwne drogi, urokliwe knajpki, ciekawe do?wiadczenia kulinarne. Pilot opowiada anegdotki i odpowiada na ka?de pytanie. Wiedza tak wielka, jakby si? tam urodzi?. Do tego wypoczynek w ?rodku wyjazdu - super sprawa, bo program jednak do?? napi?ty. Ale te? nie za bardzo - jest sporo czasu dla siebie, tak, ?e mo?na sp?dzi? fajne chwile samemu. Ale nawet nie chcieli?my za bardzo, bo fajnie si? zgrali?my z grup?. Przeloty, transfery super, wszystko punktualnie, a jak autobus mia? wypadek i nie przyjecha?, pilot ogarn?? spraw? w 45 minut i ju? jechali?my dalej :) Hotele bardzo przyzwoite. S?owem rewelacja.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
kalala

PostPosted: 2014-07-15, 13:58    Post subject: Reply with quote

Fajna relacja, dzi?ki :) Ja z kolei jad? w listopadzie na wycieczk? Good Morning Vietnam - ostrzy?am sobie z?bki na "W s?omkowym kapeluszu", ale chyba ta wycieczka zostaje zawieszona. W ka?dym razie Good Morning Vietnam ma do?? podobny program. Mam nadzieje, ?e trafi mi si? ten sam pilot co Tobie :)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gorawiak

PostPosted: 2017-01-15, 14:19    Post subject: Reply with quote

Zarezerwowa?em ten progrem https://www.traveligo.pl/hotel/Wietnam/Wietnam-i-Chiny-przyczajony-tygrys,-ukryty-smok-291165.html#od-2017-06-09,11-dni,Wedlug-programu,wylot-z-WAW,osoby-2_0_0_0_0 i mam nadziej? ?e si? potwierdzi, bo mam takie dziwne szcz??cie ?e ka?d? egzotyczn? wycieczk? z Rainbow ju? od 3 lat mi odwo?uj? bo nie ma ch?tnych
eDom

PostPosted: 2017-07-05, 06:35    Post subject: Reply with quote

Niestety koszt takiej wycieczki jest do?? du?y i dlatego brak ch?tnych nie dziwi. Teraz coraz cz??ciej tury?ci decyduj? si? na indywidualne podró?e niekoniecznie za po?rednictwem biur podró?y
Post new topic   Reply to topic    Forum turystyczne serwisu www.turysci.info Forum Index -> Rainbow Tour All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum