Biura podróży – ufamy czy nie?

W ostatnim czasie Polacy coraz częściej decydują się na wyjazdy za granicę. Obce kraje i granice nie stanowią już dla nas problemu i zagadki. Bardzo często, cena zagranicznych wycieczek jest niższa, niż wypoczywanie w naszym kraju. Jak zorganizować sobie pewny wyjazd?

Powstała infografika o zaufaniu Polaków do biur podróży. Okazuje się, że spory odsetek turystów nie ma do nich zaufania. Może to wynikać z kilku powodów. Jednym z nich i chyba najważniejszym jest sytuacja finansowa biur oraz upadłość kilku z nich w 2012 roku. Dodatkowym powodem są opinie internautów dotyczące współpracy z biurami. Internet ma ogromne pole działania, każdy opinia się liczy i każdą możemy przeczytać.

Oczywiście, większość z nas chętniej zdecydowałaby się na zorganizowanie swoich wakacji poprzez biuro podróży. Jest to łatwy sposób na szybkie załatwienie formalności. Nie musimy oddzielnie wybierać i bukować biletów lotniczych, miejsc w hotelach, wycieczek. W ostatnim czasie jednak, zaufanie do polskich biur podróży maleje. Obawiamy się, iż przekazywanie takiej odpowiedzialności firmom, które „odwiedzamy” tylko przez internet jest nieodpowiedzialne. Strach ten może być uzasadniony, ponieważ pieniądze wpłacamy zanim tak naprawdę rozpoczniemy naszą przygodę, czyli „w ciemno”. Niestety, w ostatnim czasie mogliśmy przekonać się, że faktycznie przekonanie to, może okazać się prawdą. Może, ale nie musi! Co zrobić, aby mieć pewność, że nasz wyjazd faktycznie dojdzie do skutku? Że zdążymy wyruszyć z kraju zanim biuro podróży „zniknie”? Dzięki portalowi http://rzetelnafirma.pl staje się to łatwe i przyjemne! Ponieważ w internecie roi się głównie od negatywnych opinii niezadowolonych klientów, portal ten gromadzi bazę firm zaufanych, sprawdzonych przez innych użytkowników. Łatwiej uwierzyć zadowolonym klientom niż dobrym reklamom. Sprawdźcie stronę i przekonajcie się sami!

Źródło: http://blog.rzetelnafirma.pl/polacy-wciaz-nie-ufaja-biurom-podrozy-zmienmy-to/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Portal turystyczny turysci.info
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x