Apartamenty Alekos

Apartamenty Alekos znajdują się w Paralii na Riwierze Olimpijskiej. Składa się z 7 apartamentów. Ogromnym plusem jest odległość od morza – właściwie rzut kamieniem, kilkadziesiąt metrów.

Każdy apartament w Alekosie dzieli się na dwa pokoje dwu lub trzy osobowe, a także dużą kuchnię I przeciętnej wielkości łazienkę. W pokojach znajdują się szafy oraz jedna mała szafka. Okna są zakrywane okiennicami. Kuchnia jest duża I znajdziecie w niej lodówkę, kuchnię gazową oraz pokaźną ilość sztućcy, garnków, a także innych "narzędzi" pomocnych w kuchni. Łazienka składa się ze standardowego prysznica z zasłonką, umywalki oraz wc I jest mała. Każdy apartament ma swój duży balkon, co jest wielkim plusem. Pokoje nr 4 i 6 mają wspaniale widoki, gdyż patrząc prosto widzą morze, a patrząc w prawo widzą szczyt Olimpu.

Przez budynek prowadzą bardzo strome schody, na których naprawdę trzeba uważać. Główne drzwi są zamykane o godzinie 24, więc pamiętajcie aby zabierać ze sobą klucze wychodząc na miasto. Niestety wynoszeniem śmieci oraz sprzątaniem musicie się zajmować sami. Na parterze budynku znajduje się prysznic (na powietrzu), a w pierwszych drzwiach po prawej stronie znajdziecie wc, z której można korzystać przy wykwaterowaniu czy zakwaterowaniu.

Wychodząc z Alekosa I patrząc w lewo zobaczycie żółty sklep, który jest najtańszy w okolicy np. piwo Hellas w puszce za 0,5 EURO. Reasumując Apartamenty Alekos nie mają wysokiego standardu jednak jest on jak najbardziej proporcjonalny do ceny jaką zapłacicie za nocleg.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Portal turystyczny turysci.info
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x